Kutu

Bir çok farklı sektörde faaliyet gösteren firmaların ambalajlarını koruma amaçlı ve sunumu zenginleştirici ürün kutularının imalatını yapmaktayız.

Keşfet

Etiket

Ürünün içeriği kadar ambalajıda önemli bu yüzden etiket üretiminde en son teknolojiyi kullanarak Avrupa standartlarında üretim yapıyoruz.

Keşfet

Grafik

Genç, Eğitimli, Deneyim sahibi, Grafik ekibimizle, Firmaların ihtiyacı olan güncel tasarımlar üretiyor, Ürünlerin ambalaj ve görsellerini öne çıkarıyoruz. Bizimle çalışmanız size değer katacaktır.

Keşfet

Hakkımızda

1997 yılında Hasan Ekinci tarafından kurulan Real Matbaa ilk yıllarda kırtasiye ürünleri defter ve bloknot ile sektöre adım atmıştır.


Zamanla diğer matbaa ürünlerini!de yapmaya başlayan firmamız yenilikçi anlayışı ve teknolojiyi yakından takip ederek ilerleyişini sürdürmüştür. Ofset baskı alanında branşlaşmış Katalok, Kutu, Etiket, Matbu evrak, Çanta, Stand vb. matbaa hizmetleri vermeye devam etmiştir. Grafiğin önemini bilen ve tasarımın gücüne inanan düşünce yapısıyla firmamız Grafik ve tasarım yönünü güçlendirerek müşterilerinin bir çok markasının doğuşuna katkı sağlamıştır. 2020 yılında eğitimli aile bireylerininde iş hayatına adım atmasıyla güçlenen ve dinamik hale gelen firmamız geleceğe daha farklı ve gelişim yanlısı adımlarla hızla ilerlemektedir. Düşünce yapımız müşterilerin ürünleri bizim, bizim matbaamızda müşterilerimizin kısacası hepimiz birlikte büyük bir aileyiz ve başarı odaklıyız.

En Ekonomik Çözümler
Müşterilerimizin geliştirmiş olduğu ürünlerin piyasaya arzı ile ilgili rekabetçi koşullara ayak uydurabilmesi adına ürünle aynı paralelde hedef fiyatlara en uygun çözümleri üretebilme bilgi, birikim ve teknik donanıma sahip profesyonel bir ekibe sahibiz.
Üstün Kalite
Yenilikçi olmak kalite odaklı olmanın getirdiği bir mecburiyettir. Dünya teknolojide hızla ilerlerken matbaa sektörüde bu ilerleyişten nasibini alıyor. Firmamız kalitenin tesadüf olmadığı bilincinde ve yeni teknolojilere hızlı ayak uydurabilen esnekliktedir. En yeni ve teknolojik makinaların baskı kalitelerini müşterilerimizle buluşturmanın verdiği keyif tarifi olmayan bir mutluk veriyor bizlere.
Dikkat Çeken Tasarım
Markaları büyüten şüpesizki ürünlerinde gözle görülebin farklı tasarımlardır. Ürünleri raflarda birbirinden ayıran ve satışı kolaylaştıran grafiklerdir. Her zaman dünyada ve ülkemizde modanın grafiğede yön verdiği ve insanların düşüncelerinin sürekli değiştiği fikriyle kendimizi grafik alanında geliştirdik. ve müşterilerimize yeniyi ve yeniliği sunmayı ilke edindik.
Hızlı ve Zamanında Teslimat
Müşterilerimizin işleri bizim için acildir. En kısa sürede yapılması ve teslim edilmesi önem arzeder. Bu anlayışla firma bünyemizde çalışan bütün personelimiz çalışmaktadır. İşlerinizin aksatılmadan zamanında teslimi için planlı ve programlı gece gündüz çalışmaktayız.

Bizden Fiyat Almadan
İmalata Başlamayın!

En uygun fiyata en kaliteli işi çıkardığımıza eminiz.

Bize Bilgileriniz Bırakın Dönüş Yapalım

Tekstil sektörünün vazgeçilmezi karton etiket, firmamız tarafında üretilmektedir. Bir çok ünlü markanın etiket tasarımları ve etiketlerini üretiyoruz. sıvama karton etiket, aydınger etiket, fantazi kağıt etiket, klipsli etiket, askılı etiket, rulo karton etiket imalatı yapmaktayız,

Ürün ambalajlarını koruma ve görsel olarak daha cazip hale getirebilmek için kullanılan karton kutular firmamız bünyesinde üretilmektedir. Karton kutu birçok sektörde kullanılmakta olup satışı destekleyici ürünlerdir. Kroma karton kutu, Amerikan karton kutu, Kraft karton kutu, Fantazi kağıt karton kutu tarafımızdan yapılmaktadır.

Metalize kutular Uv Ofset baskı tekniği kullanılarak karton üzerine sıvanmış metalize kaplı pp malzemenin üzerine baskı yapılarak oluşturulur. Renk kalıcılığı daha uzun ve görsel anlamda daha fazla etki sağlar bu yüzden kozmetik firmaları, gıda firmaları, ilaç firmaları bu malzemeyi tercih etmektedir.

Sıvama kutular daha çok kağıt mukavemetini arttırabilmek ve taşıdığı ürünü korumak amaçlı yapılır. Aynı zamanda ürünün müşteriye sunumunda önemli bir yere sahiptir. Firmamız sıvama kutu alanında senelerdir birçok sektöre hizmet vermekte olup bu alanda tecrübe sahibidir.

Opak pp Etiket, Şeffaf Uv Etiket, Metalize Uv Etiket, Rulo Uv Etiket, Ofset baskı ve Flekso Baskı teknikleri ile Rulo etiket yapmaktayız, Bir çok ambalajın üzerinde yapmış olduğumuz etiketler raflarda yerlerini almış ve nihai tüketicinin beğenisini kazanmıştır.

Taslama kutular genellikle fantazi işlerde kullanılır. Sağlamlık açısından oldukça sağlam ve koruyucudurlar. 3mm ye kadar kalın mukavva üzerine genellikle baskılı kuşe kağıt tutkal yardımı ile sıvanarak yapılır. Mücevher kutuları, parfüm kutuları, set kutuları, el aletleri kutuları, küçük mutfak eşyaları kutuları gibi çok farklı alanda bu taslama kutular kullanılmaktadır. Real matbaa ailesi olarak taslama kutular yapıyoruz ve deneyim sahibiyiz.

Saç boyası üretimi yapan firmalara boya renklerini müşterilere doğru şekilde sunmalarını sağlayan boya katalokları firmamız tarafından istenilen renk saçlar üretilerek paket teslim yapılmaktadır.

Ürün Katalokları, Broşür, Dergi, Kitap, Afiş, Poster gibi ürünleri kendi bünyemizde üretiyoruz ofset ve son teknoloji makinalarda en üst seviye baskı kalitesi ile müşterilerimize hizmet vermenin keyfini yaşıyoruz.

Ürünlerinize En Uygun Teklifi Alın